אודות

שלום רב,

אתר kisharonsheli.co.il קיים בשוק הישראלי משנת 2012. הרעיון של בניית אתר זה נולד לפני זמן רב. לא מעט זמן לקח כדי ליישם את הרעיון.

רק חשבו ודמיינו, כמה אנשים מוכשרים ויצירתיים יש לנו במדינת ישראל, איזה קהל אדיר שרוצה להפגין את היכולות הייחודיות שלו.
אנשים רבים רוצים להיות גאים בהצלחות והישגים אישיים, לשמח חברים וקרובים ברעיונות ויצירות שלהם. חיי שגרה, חיי יום-יום, עבודה – כל זה מפריע לכם להיות מי שאתם חלמתם להיות בילדות: שחקנים, זמרים, במאים, צלמים, כותבי מערכונים וכו'

 באתר שלנו יש לכם הזדמנות ייחודית לחזור לילדותכם ולרצונות שלכם, להתבטא כאדם יצירתי! אנחנו נעזור לכם לקדם את היצירות שלכם.

נשמח לעזור לכם להתפתח ולעשות צעדים ראשונים לחלומכם – אתרנו פועל ללא תשלום כלשהו ומיועד לכל קהל מגיל 18 עד 120.
המבנה של הפרויקט כולל מחלקות התמחות שונות, כאשר בכל אחת מהן עובדים אנשי מקצוע מנוסים, אשר פועלים למען קידום הכישרון או הפרויקט שלכם במסגרת מטרותיו.

אחד היתרונות העיקריים של האתר kisharonsheli.co.il – הינו הצוות המקצועי, אשר מבצע בהצלחה, במהירות ובעקביות אפילו את המשימות המורכבות ביותר.
המוטו של kisharonsheli.co.il הוא: סיוע שלנו הינו הביטחון להצלחתכם!

בעזרת אתרנו אתם תכנסו במהירות וביעילות לחיים נעימים ומרגשים; ניתנת לכם אפשרות חופשית ליצור עולמות שלמים, קהילות, קבוצות, אלבומים, בלוגים, אלבומי תמונות; להעלות קטעי ווידאו, סרטים; ליצור קטלוג אישי של האומן.

חשבו לרגע על הפוטנציאל האדיר, אשר נוכל ליצור ביחד! חלמו, ייצרו, צעדו אל עבר מטרתכם והכי חשוב -אל תשכחו למה נולדתם ומה באמת הנכם אוהבים לעשות.
לבסוף, כשאתה מוותר על החלום – אתה בוחר בעתיד שאתה לא רוצה…

בברכה,
צוות האתר.

© כל הזכויות שמורות.